Terrassid

Terrass on suurepärane vahend oma eluruumi laiendamiseks väljapoole kodumaja ning investeering sellesse tasub end ära! Terrass tuleb kavandada nii, et see sobiks Teie pere elustiiliga ning suurendaks kodu väärtust ja ilmet, sest iga majaomanik teab, et mõnus terrass muutub suvel elu keskpunktiks. Terrassist saab söögi- ja puhketuba, töö- ja mängunurk. Oleme oma tegevusaja jooksul teinud mitmeid erineva keerukusastmega terrasse, käsipuid ja treppe. Pakume kliendile abi erinevate võimaluste osas, milline võiks Teie terrass välja näha. Toetume nõu andmisel oma kogemustepagasile ja üritame leida just Teile sobiva lahenduse.

Saunad

Saun oli meie esivanematele püha paik. Tänapäeval on saunast saanud värskenduse ja lõõgastumise koht. Saune on mitut liiki: Soome saun, aurusaun, suitsusaun, infrapunasaun ja erinevad kümblustünnid. Sauna ehitamisel ja sisustamisel puuduvad piirid ning ideedel võib lennata lasta. On mõned kindlad asjad, mis peavad olema paigas, et saun toimiks ideaalselt ja täidaks oma eesmärki. Omame piisavat kogemust, et pakkuda Teile abi oma sauna ehitamisel ja planeerimisel!

Majade ehitus

Meie töötajad on Eestis ja Soomes ehitanud ja remontinud mitmeid eramuid, väiksemaid maju ja kortereid. Rootsis tegeleme peamiselt puitmajade paigalduse ja viimistlusega „võtmed kätte“ põhimõttel. Tulemuseks on ehitised, mis pakuvad rõõmu nende kasutajatele ning silmailu möödakäijatele. Oleme professionaalsed ehitajad – hindame kvaliteeti ja erialast professionaalsust. Anname tellijatele realistlikke lubadusi ja peame neist kinni!